© 2023 Edebiyat Bölümü - Tüm Hakları Saklıdır.

Çok Güzel Sözler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Doğum Günü Mesajları
  4. »
  5. Babadan Kızına Doğum Günü Mesajları

Babadan Kızına Doğum Günü Mesajları

Edebiyat Bölümü Edebiyat Bölümü - - 4 dk okuma süresi
29617 0
Babadan-Kızına-Doğum-Günü-Mesajları

Sayfamızda en kıymetli, en değerli hazineniz olan kızınız için en güzel doğum günü sözlerini derledik. Beğendiğiniz güzel doğum günü sözlerini kızınıza ileti olarak gönderebilir sosyal medya hesaplarınız dan paylaşabilir yada whatsapp’tan iletebilirsiniz.

Babadan Kızına Doğum Günü Mesajları

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Yeni yaşın hayırlı olsun kızım.

Allah’ım seni hayırlı bir evlat yapsın. Dünyadaki hayırlı işlerle uğraşmak nasip etsin. En güzel gününü mübarek etsin.

Benim göz bebeğim canım kızım doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı ve başarılı bir yaşın olsun.

Benim güzeller güzeli kızım doğum günün kutlu olsun. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. O gülen yüzün hep gülsün, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Nice mutlu yıllara

Bir yaş eskittin yeni yaşın mutlu ve huzurlu olsun. Doğum gününde dilediğin dileklerin gerçek olsun. Kızımın doğum günü kutlu olsun.

Bu dünyada sonu mutlu biten masallar yok, ama mutlu yaşanabilen hayatlar var. Yeni yaşında mutluluğun hayatına egemen olmasını dilerim. Birlikte nice mutlu senelere biricik kızım.

Babadan Kızına Doğum Günü Mesajı Uzun

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Doğum günün huzurla dolsun biricik kızım.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın, sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın, mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün mutlulukla dolsun bir tanecik kızım.

Biricik kızım doğum günün kutlu olsun. Zihnin açık derslerinde başarılar olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Heyecanla izlediğimiz dizilerin şimdi hiç tadı yok, evimizin de sensiz hiç tadı yok. Benim tadım tuzum senmişin canım kızım seni çok özledim. Doğum gününü kutlar sana derslerinde başarı ve hayatında mutluluklar dilerim.

Babadan Kızına Güzel Sözler

Kalbindeki güzellik ve iyilik hayatına yansısın. Tüm güzellikler hep seni bulsun. Doğum günün kutlu olsun.

Canım Kızım, Allah’ım o gülen yüzünün hiçbir zaman soldurmasın, sağlıklı, başarılı ve güzel bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun Prensesim.

Sen benim ana kuzusu, güzeller güzeli biricik kızımsın, sen benim hiç büyümeyen akıllı bebeğimsin. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın dertlerini, kederlerini unuttursun, gönlüne mutluluklar doldursun. Doğum günün kutlu olsun Kuzum.

Yeni yaşında bedenin tığ gibi olsun, ye ye kilo almayasın, güzelliğin ile herkesi kıskandırasın, dünyanın en mutlu insanı sen olasın. Prensesimin doğum günü kutlu olsun.

Babadan Kızına Doğum Günü Mektubu

Sevgili Kızım,
Yeni yaşında tüm güzellikler ve mutlulukların seninle olması en büyük temennimdir. Sen benim meleğim, güzeller güzeli prensesimsin. Seni çok seviyorum. Doğum Gününü Kutlar Gözlerinden Öperim. Seni Seviyorum Sevgili Kızım…

Babadan Kızına Doğum Günü Şiiri

Benim tatlı kızım
Sen benim canımdan bir cansın
Gözümdeki ışığımsın
Başımın tacı biricik kızım
Doğum günün kutlu olsun

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir