© 2023 Edebiyat Bölümü - Tüm Hakları Saklıdır.

Çok Güzel Sözler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İyi Geceler Mesajları
  4. »
  5. Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Edebiyat Bölümü Edebiyat Bölümü - - 9 dk okuma süresi
10641 0
Sevgiliye-Romantik-İyi-Geceler-Mesajı

Sevgilinize en güzel iyi geceler mesajını sayfamızda derledik. Whatsapp üzerinden gönderebileceğiniz iyi geceler mesajları, instagram gönderilerinizi süsleyecek iyi geceler mesajları ve gecenizi aydınlatacak en sıcak ve en samimi iyi geceler mesajlarını sayfamızda derledik. Beğendiğiniz sözleri sevgilinize diler sosyal medya dilerseniz de ileti olarak paylaşabilir geceye bin bir anlam katabilirsiniz.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne ne kadar da güzelsin öyle, her halinle düşüncelerimdeki tek güzele iyi akşamlar…

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

Gece karanlığında çığlık olur sesim, yosun kokusundan keskin sana özlemim, şimdi kapanıyor gözlerim, haydi iyi geceler.

Sen, derin uykularda bin bir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et biraz gül biraz lütfet ki bende uyuyabileyim.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Kısa Romantik

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana…

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Duygusal Uzun

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Tatlı rüyalar sevgilim. Kısaca benli rüyalar evliliğe giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek. Rüyalarıma bekliyorum. Öpüyorum en tatlı yerinden…

Sen günesin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin, İyi Geceler ..

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Hazır

Hayatımdaki en değerli varlık canım taa içii bitanecik sevgilim benimm iyi uyuu yarın umarım görşmek dileğiylee seni çok sevıyorum iyi geceler.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Taaa bizim evden sesleniyorum iyi akşamlar aşkımm.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Komik

En içten ve dıştan dileklerimle iyi geceler dilerim sevgilim.

Taaa bizim evden sesleniyorum iyi akşamlar sevgilim.

Sevgiliye Romantik İyi Geceler Mesajı

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Her gecenin bir sabahı elbette var. Güneş yeniden doğacak bizim için. Sonsuz kere doğacak… İyi gecelerimiz olsun bir tanem.

Şimdi ne de güzel uyuyorsundur. Kim bilir neler görüyorsun rüyanda sana, bana dair. Seni seviyorum sevgilim.

Seninle iyi güne de, kötü güne de varım. Sen hayatımda olduğun sürece her türlü zorluğu aşarım. Seni çok seviyorum sevgilim, iyi doğdun…

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

Hatırla sevgilim! Aklımdasın, yüreğimdesin, sözümdesin, fikrimdesin, duamdasın, hayalimdesin. İyi geceler canım.

Sevgiliye wp İyi Geceler Mesjaı

Az kaldı kavuşmaya, az kaldı o güzel yarınlarımıza. Beni hiç bırakmadığın için yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgilim. İyi ki varsın.

Yıldızlarda aradım gözlerini. Ay yansıdı birden yüzüme. Nerede hayal ediyorsam orada oluyor varlığın. Seni sevmek geliyor içimden her saniye. Uykumda, uyanıklığımda… İyi geceler sevdiğim.

Şimdi sessizce dokunsam o ipek saçlarına. Seni uyandırmadan dokunsam yüzüne, yanı başına uzanıversem öylece savunmasızca… İnan çok özledim sevgilim seni.

İyi geceler sevdiğim kadın. Yıldızlar kadar parlak gözlerinden bakıyorum uykuya bile.

Gözümdeki son ışık kırıntısıyla seni ne kadar çok sevdiğimi yazmak istedim. İyi ki varsın sevgilim ve iyi ki yanımdasın. Seni çok ama çok seviyorum.

Her gecenin bir sabahı vardır ya, heh işte o sabahlar en çok ben mutlu oluyorum. Her sabah seni göreceğim için mutluluktan çoğu gece uyuyamıyorum.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Whatsapp Uzun

Beni ısıtan yorganım değil, seni hissetmemdir. Aynısını senin de hissettiğine inanıyorum sevgilim. İyi ve sıcak uykular.

Kapat gözlerini sessizce ve beni yanında hisset. Az kaldı bu hasretin bitmesine… Sonrası mutluluk, sonrası saadet. Seni çok seviyorum bebeğim.

Bir gün hayatına biri girer ve günaydın mesajı atmadığı zaman uyanmak, iyi geceler mesajı atmadığı zaman uyumak zorlaşır

Geçici bu mesafeler, geçici bu ayrılık. Gün gelecek hiç ayrılmayacağız, uyurken bile ellerin ellerimde olacak. Az kaldı sevgilim, az kaldı kavuşmaya.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir