© 2023 Edebiyat Bölümü - Tüm Hakları Saklıdır.

Çok Güzel Sözler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Doğum Günü Mesajları
  4. »
  5. Erkek Çocuğa Doğum Günü Mesajı

Erkek Çocuğa Doğum Günü Mesajı

BilgiN BilgiN - - 3 dk okuma süresi
8436 0
Erkek-Evlada-Doğum-Günü-Mesajı

Erkek çocuğunuz için seçilmiş en güzel anlamlı ve resimli doğum günü mesajlarını sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz sözleri ister metin olarak isterseniz de oğlunuza resimli paylaşım yaparak doğum gününü kutlayabilirsiniz.

Erkek Evlada Resimli Doğum Günü Mesajları

Ayakta duracak halim yokken, hayatta kalacak nedenlerim var benim. Evladım var benim. Sen iyi ol ben hep iyiyim yavrum. İyi ki doğdun…

Nasıl bir mutluluksun kızım sen bana. Güneşim, ayım, gecem, gündüzüm, her mutluluğumsun benim… Sen benim bakışımdaki ışıltı, daimi mutluluğumsun. Canım oğlum yeniden yeniden hayat veriyorsun bana. Varlığın en büyük zenginliğim benim. Seni çok seviyorum.

Hayatımın en güzel varlığısın kızım. Her şeyimsin sen benim. Ben olmasam dahi güçlü ve mutlu olman gerektiğini biliyorsun değil mi? Çünkü sen mutluysan ben de mutluyum. Doğum günün kutlu olsun.

Canım oğlum umarım tüm hayatın mutluluk, başarı, sağlık ve aşk ile geçer. Öyle tatlı bir çocuksun ki sen anlatamam. Ta ki bir gün sen de benim gibi evlat sahibi olursak, işte o zaman hissettiklerimin ne kadar muhteşem olduğunu anlayabilirsin.

Öyle akıllı, öyle becerikli, öyle güzel gülüşe sahip bir oğlum var ki anlatamam. Biricik oğlum, hayatın boyunca böyle olmanı dilerim. Annen olarak ben her zaman yanındayım. Biliyorum ki, hayat iniş ve çıkışlar ile dolu ama ben her zaman arkanda olacağım.

Benim ışık saçan gözlerim sensin. Yüzümde beliren gülümseme, içime sığmayan sevinçlerim sensin. İyi ki varsın oğlum. Baba olma gururunu bana yaşatan, tüm zenginliğim olan oğlum. Seni veren Allah’a şükürler olsun. İyi ki doğdun…

Hiçbir çiçek kokusu, evlat kokusu kadar muhteşem değildir derlerdi de inanmazdım. Dünyanın en güzel kokusuymuş evlat kokusu. Canım en derini, sevgimin en büyüğü, göz nurum, tüm varlığımsın… Evladım, doğum günün kutlu olsun…

Güzel bir yaş diliyorum sana. Mutlu bir gelecek, gülümseyen gözler ve başarılar… İyi ki doğdun kızım, iyi ki varsın… Doğum günün kutlu olsun.

Evladımın ayağı taşa değse, benim yüreğim kan ağlar… Evladım, ömrün boyunca ayağın taşa değmesin. Doğum günün kutlu olsun, mutlu olsun, güzellikler ile dolu olsun…

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir