© 2023 Edebiyat Bölümü - Tüm Hakları Saklıdır.

Çok Güzel Sözler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Doğum Günü Mesajları
  4. »
  5. Sevgiliye Duygusal Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Duygusal Doğum Günü Mesajları

Edebiyat Bölümü Edebiyat Bölümü - - 5 dk okuma süresi
5616 0
Duygusal Doğum Günü Mersajı Sevgiliye

Özel günlerden biri olan doğum günlerinde duygulandıran mesajlar her zaman ilgi çekici olmuştur. Sevdiklerinize ve özel hissettiğiniz kişilere paylaşabileceğiniz birbirinden güzel duygusal doğum günü mesajlarını paylaşabilirsiniz. Annenize, Babanıza, Eşinize, Akrabanıza ve Çocuklarınıza en güzel duygusal doğum günü mesajlarını keyifle paylaşabilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Bir yaşın daha gerilerde kaldı ve sen yine benimle oldun. En yaşlı doğum günlerinde de yanımda olman dileğiyle.

Bu hayatta herkesin bir şansı vardır, benim en güzel şansım sensin. İyi ki yıllar önce dünyaya gelmişsin seni veren Allah’a sonsuz şükürler olsun, doğum günün kutlu olsun.

Bugün bir seneyi daha devirdik senle, bir yıl daha yaşlandık beraber. Birlikte yüz yıl yaşlanacağımı da bilsem mutlu olurum senden doğum günün kutlu olsun sevdiğim.

Bugün günlerden sen, iyi ki sen varsın bugün iyi kş yıllar önce annen kucağına almış seni. Doğum günün kutlu olsun göz bebeğim.

Bugün onlarca doğum günü mesajı gelecek telefonuna ama önce benimkini gör istedim. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Bugün, hayatıma tüm güzellikler getiren insan doğdu. Senin bana yaşattığın güzel şeyler kadar değerli hiçbir hediye yok. Bugün sana söyleyebileceğim tek şey; iyi ki demekten ibaret.

Bulutların üstüne çıkarak her yeri aydınlatan o kutlu gün senin doğduğun gündür benim için. Seninle parladı yıldızlar ve seninle yeşerdi ağaçlar. Nice yeni ve mutlu dolu yaşlara bir tanem.

Doğum gününü kutlu, gelecekteki bütün günlerin en güzeli senin olsun. Sen ise sadece ama sadece benim ol bir tanem.

Aşkıma Uzun Anlamlı Duygusal Doğum Günü Mesajı

En değerli varlığımın en özel günü kutlu olsun. Doğduğun gün sayesinde bana verildin sevgilim.

Geleceğim de sensin benim geçmişim de. Bugünümde de sen doğdun yüreğime, doğum günün kutlu olsun hayattaki tek mutlu gayem.

Gözlerinin içine baktığımda gördüklerimin tarifi yoktur. Ancak doğum gününü kutlamak içinde kelimelerin kifayeti yoktur.

Hayattaki en kıymet verdiğim varlık sensin tabi ki bu özel gününde seni unutamadım, doğum günün kutlu olsun hayatımın anlamı.

Her aldığın nefeste yanında olmak dileğiyle nice mutlu senelere hep birlikte.

Her gece yattığımda gözlerinle ışık saçtın bana. Şimdi doğduğun günü kutlarken de hissettim melek kanatlarını.

Her geçen yıl ile birlikte ömrün geçiyor olsa da benimle geçirdiğin için sana sonsuz teşekkürler. Doğum günün kutlu, tüm dileklerin kabul olsun.

Her yaş günün çok daha güzel günlere götürsün seni. Seninle birlikte beni de götürmesi dileğiyle.

Sevdiğime Duygusal Doğum Günü Mesajı

Kalbimde sakladığım kişinin doğum günleri özelimdir benim. İlk kestiğimiz pastanın tadı damağımda, gözlerim sende hala.

Kelimelere sığması mümkün olmayan duygularla seviyorum senin gibi bir güzeli. Doğum gününü kutlayıp unutulmayan anı saklamak isterim.

Sadece doğum günlerinde değil, benim için her gün ve gece özelsin. O yüzden bugün benden farklı davranmamı bekleme inci tanem.

Sanma ki farklı şehirlerdeyiz diye senden uzağım. Ben dünyanın öbür ucunda da olsam seni asla bırakmam. Doğum günün kutlu olsun sevdiğim hep hatırımdasın.

Sen benim yanımda olduğun sürece her gün benim için doğum günün olacak. Seninle yaşayacağım her günü doğum günün gibi kutlayacağım.

Şans, sabır ve sevgi dolu bir koca yılı daha geride bıraktım. Her doğum gününde en yakınında olmam dileğiyle mutlu yaşlara.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir