© 2023 Edebiyat Bölümü - Tüm Hakları Saklıdır.

Çok Güzel Sözler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kandil Mesajları
  4. »
  5. Miraç Kandili Mesajları

Miraç Kandili Mesajları

Edebiyat Bölümü Edebiyat Bölümü - - 2 dk okuma süresi
12944 0
Miraç-Kandili-Resimli-Mesajları

Recep ayının 27. gecesinde idrak edilir. Miraç; Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V)’in Allah’ın huzuruna yükselmesidir. Miraç Kelime anlamı “göğe çıkma, yükselme” anlamına gelir. 2021 Miraç Kandili Mesajları seçenekleriyle sevdiklerinizin Miraç Kandilini Kutlamak için bulabileceğiniz kandil mesajlarında doğru yerdesiniz. Sayfamızda beğendiğiniz kandil mesajları sosyal medya hesaplarınız dan da paylaşabilirsiniz.

Miraç Kandili Mesajları 2021

Miraç kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Ey Rabbim! Bu gece şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa nasiplenmeyi kısmet eyle. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun!

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak gibi yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların sizleri sırılsıklam etmesi dileğiyle… Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun!

Sen ki; suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısını naip et bize Allah’ım… Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun.

Ellerin duaya uzandığı sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle…

Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle miraç kandilinizi kutlarım..

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç… Bugün günahlarından olabildiğince kaç çünkü bugün Miraç kandili… Miraç Kandiliniz mübarek olsun!

Miraç kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Gül bahçesine girenler, gül olmasada gül gibi kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili Resimli Mesajları 2021

Miraç-Kandili-Mesajları-Dualı
Miraç Kandili Mesajları Resimli

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir