© 2023 Edebiyat Bölümü - Tüm Hakları Saklıdır.

Çok Güzel Sözler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Anne Sözleri
  4. »
  5. Kızıma İyi Geceler Mesajı

Kızıma İyi Geceler Mesajı

Edebiyat Bölümü Edebiyat Bölümü - - 8 dk okuma süresi
7983 0
Anneden-Kızına-İyi-Geceler-Mesajları

Bu sayfamızda Anneden Kızına İyi Geceler Mesajını derledik. Anneler kızlarına düşkündürler. Kızınıza en güzel iyi geceler mesajlarını sayfamızda derledik. İstediğiniz iyi geceler mesajını kızınıza whatsapp ile gönderebilir yada sms olarak kendisine mesaj gönderebilirsiniz. Sayfamıza eklemek istediğiniz iyi geceler mesajlarını yorum yazarak sayfamıza değer katabilirsiniz.

Biricik Kızıma İyi Geceler Mesajı

Sen benim hayat ışığım, yaşama sebebim oldun. Sen benim cennet kokulu hiç büyümeyecek minicik kızımsın. En güzel rüyaları görmen dileğimle iyi geceler sevgili kızım.

Senin gibi bir kızı olmayan biri asla kızı olmanın mutluluğunu bilemez. Senin gibi bir evlat herkese nasip olmaz. Sen benim hayata tutunuşum, yaşama sebebimsin. Seni çok seviyorum kızım. En güzel geceler en tatlı uykular seninle olsun.

Sen başarınla, çalışkanlığınla herkesi kendine hayran bıraktın. Sen benim arı gibi çalışkan kızımsın. İyi geceler, tatlı uykular kızım.

Sen benim hiçbir zaman büyümeyen, her zaman en tatlı bebeğim olarak kalacaksın. Sen canımdan öte can olacaksın. İyi geceler cancağızım.

Benim bir kızım var bana mutluluk veren, yüreğime huzur dolduran. Benim bir kızım var yarına umutla bakmamı sağlayan. Benim bir kızım var en zor günlerimde bile ayakta durmamı sağlayan. Seni seviyorum iyi geceler meleğim benim.

Sen doğduğunda seni kucağıma verdiklerinde gözlerim doldu, şimdi sen benden çok uzaklara gittin gözlerim hep seni arar oldu. Tatlı uykular meleğim.

O gözlerindeki gülümseme hiçbir zaman kaybolmasın, hayatında her zaman güzel insanlar, senin kadar mükemmel insanlar olsun. Güzel gecelerin tatlı uykuların olsun canım kızım.

Benim dünyalar kadar güzel kızım varken ben bu hayattaki her türlü zorluğa göğüs gererim. İyi ki varsın sevgili kızım seni çok seviyorum iyi geceler…

Öyle aşklar vardır ki hiçbir karşılık beklenilmeden sevilir. Tıpkı benim kızımı, kızımın beni sevdiği gibi. Seni seviyorum iyi geceler meleğim.

Hayata tutunduğum umudum, düşlerim, yarınımsın, yüzümdeki tebessümün tek sahibisin, sen benim her zaman mini minnacık meleğimsin. Tatlı uykular iyi geceler yavrum.

Anneden Kızına Anlamlı İyi Geceler Mesajı

Ne gül, ne menekşe, ne lale, ne sümbül hiçbir çiçek benim kızım kadar güzel kokamaz. Sen en kıymetlimsin canım kızım en güzel geceler seninle olsun tatlı uykular bebeğim.

Sen ilk gün kucağıma aldığım günkü gibi mis gibi kokuyorsun, o gün duyduğum mutluluğun bugün daha fazlasını duyuyorum, seni çok seviyorum iyi geceler kızım.

Senin ne kadar iyi biri olduğunu herkes bilemez. Böyle dünyalar tatlısı evlat herkese nasip olmaz. Tatlı uykular meleğim.

En güzel kokan parfümün kokusundan daha güzel, dünyanın en güzel kokan çiçeklerinden daha güzel kokan tek şey benim kızımın kokusudur. Kokunu özledim canım kızım. İyi Geceler.

Benim oturup kendimi düşünecek halim yokken, beni her zaman düşünen canım kızım en güzel geceler seninle olsun. Tatlı uykular…

Sen doğduğun gün bizim bayramımız olmuştu. Canım kızım iyi ki varsın. Allah’ım sana sağlıklı ve huzurlu hayırlı ömürler nasip etsin. Tatlı uykular.

Prensesler nereye giderse gitsin her zaman etrafa ışık saçarlar. Uzaklarda da olsa annesi onu her zaman çok sever. Ona iyi geceler demeden uyuyamaz.

Senin canın yansa benim yüreğim kanar, senin yüzün asılsa benim canım sıkılır. Sen her zaman mutlu ol güzel kızım. Mutlu geceler tatlı uykular kızım.

Seni kıskananlar orta yerinden çatlasın, sana göz etmek için söz söyleyenlerin sözleri boğazında kalsın. Allah’ım seni korusun. Seni çok seviyorum canım kızım. İyi geceler

Sen gidince evimizin içinde neşesi kaçtı, mutluluğu kalmadı. Senin o güzel kahkahalarını, anne diye seslenişini çok özledim kızım. İyi geceler yavrum seni çok seviyorum ve özlüyorum.

Benim yüzümdeki gülümsemenin, kalbimdeki mutluluğumun tek sebebi sensin canım kızım. Seni çok seviyorum iyi geceler bebeğim…

Soframızda yerin boş duruyor senin boşluğunu dolduramıyorum, sen olmadan bir damla su bile içemiyorum. Seni çok özledim güzel kızım. İyi geceler.

Sana gelecek sıkıntı dert bana gelesin, senin bu hayatta yüzün hep gülsün. Bahtın açık, yaşamın huzurlu, iyi gecelerin olsun yavrum.

Canım Kızıma İyi Geceler Mesajları

Ay parçam benden uzaklarda Allah’ım yardımcın olsun, başarın daim mutluluğun ömürlük olsun. İyi Geceler Sevgili Kızım.

Sen güldüğünde ben mutlu olurum, sen ağladığından ben yürekten yanarım. Sen her zaman mutlu ol, her zaman yüzün gülsün canım kızım. Hayırlı gecelerin tatlı uykuların olsun.

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. İyi geceler Canım Kızım.

Sen hep benim dizimin dibindeydin, şimdi oralarda tek başına dikkat et kızım. Allah’ım seni her türlü kazalardan, belalardan korusun. İyi geceler yavrucuğum.

Bu mesaj dünyalar güzel prensese annesi tarafından gönderilmiştir. İçeriği sevgi ve özlem doludur. Annesi tarafından çok özlenmiştir. Rüyalarda buluşmak üzere iyi geceler canım kızım.

Sen doğduğun gün gururlanmıştım, şimdi ise seninle gurur duyuyorum. Biricik kızım seni çok seviyorum. İyi geceler meleğim.

Bu hayatta her zaman yüzün gülsün, ömrün huzur, mutluluk dolsun, en güzel geceler hep seninle olsun. Tatlı uykular bebeğim.

Sen bu dünyaya merhaba dedin bizi çok mutlu ettin. İyi hayatımızdasın ve iyi ki bizim kızımızsın. Seni çok seviyoruz iyi geceler kızım.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir