© 2023 Edebiyat Bölümü - Tüm Hakları Saklıdır.

Çok Güzel Sözler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Doğum Günü Mesajları
  4. »
  5. Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajları

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajları

BilgiN BilgiN - - 23 dk okuma süresi
184056 0
Oğluma-Doğum-Günü-Mesajı

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajlarından en güzelini en seçkin sözleri bu sayfada derledik. Oğlunuzu dünyaya gözlerini açtığı bu özel günde ona en güzel sözleri söyleyerek doğum gününü kutlayabilirsiniz. Beğendiğiniz sözleri sosyal medya hesaplarınız dan paylaşabilir yada ileti olarak oğlunuza gönderebilirsiniz. Resimli Oğluma Doğum Günü Mesajı göndermek isterseniz de sayfamız da yer alan resimli doğum günü mesajlarını paylaşabilirsiniz.

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajları Resimli

Sağlıklı, mutlu ve güzel günleri olan nice yaşlara canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun Seni çok seviyoruz.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara bir tanecik oğlum.

Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum!

Anneden-Oğluna-Doğum-Günü-Mesajı

Hatırlar mısın doğduğun günü? Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara canım oğlum.

İnşallah yeni yaşında güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun biricik oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Oğluma-Doğum-Günü-Mesajı

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara biricik oğlum.

Oğluma-Doğum-Günü-Pasta-Yazısı-Sözleri

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım oğlum.

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajları

365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Allah herkesin kalbine göre verir diye bir söz vardır. Evet, aynen öyle Allah’ta senin kalbine göre vermiş. Nice mutlu senelere canım oğlum.

Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum günün huzurla dolsun bir tanecik oğlum.

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Yeni yaşın hayırlı olsun oğlum.

Allah’ım seni hayırlı bir evlat yapsın. Dünyadaki hayırlı işlerle uğraşmak nasip etsin. En güzel gününü mübarek etsin.

Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun bir tanecik oğlum. Nice mutlu yaşlara.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun biricik oğlum.

Benim göz bebeğim canım oğlum doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı ve başarılı bir yaşın olsun.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Hep birlikte nice senelere bir tanecik oğlum.

Oğluma Doğum Günü Sözleri

Benim mavi gözlümün bugün doğum günüymüş. Canımın bugün en güzel günü, bugün onun dileklerinin hepsinin gerçek olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun oğlum.

Benim yakışıklı oğlum doğum günün kutlu olsun. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. O gülen yüzün hep gülsün. Nice mutlu yıllara

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun bir tanecik oğlum, nice mutlu yıllara.

Bir gün değil her gün mutlu olman dileklerimle. Beraberce nice mutlu senelere aslan oğlum.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara bir tanecik oğlum.

Bir yaş eskittin yeni yaşın mutlu ve huzurlu olsun. Doğum gününde dilediğin dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun oğlum.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Birlikte yaşaya bileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

Resimli Doğum Günü Mesajı Uzun ve Kısa

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar canım oğlum. İyi ki doğdun!

Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum!

Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Nice mutlu yıllara biricik oğlum.

Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum. Birlikte daha nice yaşlara.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun canım oğlum, doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin doğum günün, sana ömrün boyunca sevdiklerinle birlikte mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum. Yeni yaşın kutlu olsun canım oğlum.

Biricik Oğluma Doğum Günü Mesajı

Bütün hayallerin umutların la birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Dileğim Allah’tan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara biricik oğlum.

Dilerim ki bahar ayaklarının önüne aksın, gözlerinin ucunda yıldızlar parıldasın, hafif esen rüzgarlar ise sana olan sevgimi kulağına fısıldasın. Nice mutlu yaşlara bir tanecik oğlum.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini hızla tırmanırsın. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Annesinden Kuzusuna Doğum Günü Mesajları

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara biricik oğlum.

Doğduğunda güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle mutlu yaşa. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun biricik oğlum.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın bir tanecik oğlum.

Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim. Nice mutlu yıllara biricik oğlum.

Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, insanlar vardır ki asla unutulmayan. İşte sende onlardansın. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Dünyada birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice mutlu yıllara biricik oğlum.

Oğluma Uzun Anlamlı Doğum Günü Mektubu ve Şiiri

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

En kötü günün böyle olsun, doğum günün kutlu olsun canım oğlum. Nice mutlu yıllara.

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar canım oğlum.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım oğlum.

Gelemedik ama unutmadık da. Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara biricik oğlum.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği bir yıl olsun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana. Doğum günün kutlu olsun bitanecik oğlum.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum. Nice mutlu yıllara.

Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun bir tanecik oğlum.

Gülmek senin için bir tutku olsun eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Mutlu yıllar canım oğlum.

Oğluma Doğum Günü Pastası Sözleri

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun!

Hatırlar mısın doğduğun günü? Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara canım oğlum.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, başarıların yıldızlar kadar bol, yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

Hayatın göz bebeklerindeki ışık gibi umut dolu huzur verici olsun. Doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun. İyi ki doğdun canım oğlum.

Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun. İyi ki doğdun biricik oğlum.

Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsak da, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

Her mum hayatının ışığıdır, pastan da ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun canım oğlum.

Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Oğlum İçin Doğum Günü Mesajı

Huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

İçindeki dünya huzurla dolsun, yarınların bugünlerinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun bir tanecik oğlum.

İnşallah yeni yaşında güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar ve sevgilerin en güzelini tadarsın. Nice mutlu yaşlara bir tanecik oğlum.

İyi ki doğdun canım oğlum. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin bir tanecik oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri dilerim biricik oğlum.

Oğluma Doğum Günü Şarkısı Gibi Sözler

Lütfen dikkat bu mesaj anneden dünya tatlısına gönderilmiştir ve aşırı miktarda sevgi içermektedir. Mesajı okurken sevgi komasına girebilirsiniz. Bu mesaj annesinin yakışıklı oğlunun doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir. (Bir kullanımlıktır.)

Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum!

Nice yaşlara, doğum günün kutlu ve mutlu olsun canım oğlum. İyi ki doğdun.

Nice yaşların la birlikte başarılı, sağlıklı, huzurlu ve çok mutlu ol. Sevdiklerin yanından hiç eksik olmasın. Mutlu yıllar canım oğlum.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Önündeki yeni yeni yılların sana her zaman mutluluk getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun aslan oğlum.

Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan bir tanecik oğlum iyi ki doğdun.

Oğluma Doğum Günü Hediyesine Güzel Sözler

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun canım oğlum.

Sağlıklı, mutlu ve güzel günleri olan nice yaşlara canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun Seni çok seviyoruz.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan bir tanecik oğlum. İyi ki doğdun.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim, ama seni sana veremem ki? Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Sen benim ana kuzusu, yakışıklı biricik oğlumsun. Doğum günün kutlu olsun Bir tanem.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Annesinden Oğluna Çok Güzel Doğum Günü Sözleri

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun biricik oğlum, nice mutlu yıllara.

Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun!

Tüm hayatımız boyunca yan yana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Ümitlerin mutlulukla pekişeceği, gülücüklerin hiç bitmeyeceği, sevgi, sağlık ve huzur dolu bir yıl olması dileğiyle. Nice mutlu yaşlara canım oğlum.

Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten. Nice mutlu yaşlara biricik oğlum.

Yaşa, Sev, Gül… Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun biricik oğlum. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da. Doğum günün özeldir, herkes hatırlamasa da. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum, nice senelere.

Yeni yaşın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Anneden Oğluna Kaliteli Doğum Günü Mesajları

Yeni yaşın hayırlı olsun, mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Yeni yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin. Nice mutlu yaşlara bir tanecik oğlum.

Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun biricik oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi ki doğdun bir tanecik oğlum.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

Yeni yaşında ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi doğdun biricik oğlum, nice mutlu yıllara.

Yeni yaşında melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. İyi ki doğdun biricik oğlum.

Yeni yaşında umutların gerçek, gerçeklerin mutlu, mutlulukların sonsuz olsun! İyi doğdun canım oğlum.

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

Oğluma Doğum Gününde Özel Hissettirecek Güzel Sözler

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Yeni yaşının sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. İyi ki doğdun biricik oğlum. Sağlıklı ve uzun Ömürlerin

Yine mutlu, yine umutlu, yine sevgi dolu nice yıllara, doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir