© 2023 Edebiyat Bölümü - Tüm Hakları Saklıdır.

Çok Güzel Sözler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Doğum Günü Mesajları
  4. »
  5. Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları

Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları

BilgiN BilgiN - - 13 dk okuma süresi
66978 0
Anneden-Kızına-Doğum-Günü-Mesajarı

Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları, Kızınıza, evladınıza en güzel doğum günü sözlerini sayfamızda derledik. Kızınızı ilk kucağınıza aldığınızda duyduğunuz mutluluk ve yaşattığı heyecanını tekrar hatırlatacak en güzel doğum günü mesajlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Kızınıza Doğum Günü Hediyesi ile güzel bir mesaj yada sözle süsleyerek anlamlı gününe değer katabilirsiniz. Keyifli paylaşımlar.

Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları

Benim göz bebeğim canım kızım doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı ve başarılı bir yaşın olsun.

Güzel kızım doğum günün kutlu olsun. Zihnin açık derslerinde başarılar olsun. En güzel günün kutlu olsun.

Büyümeyen güzel kızımın doğum günü kutlu olsun. Sağlık, başarı, mutluluk ve sevgi hep onunla olsun.

Önündeki yeni yeni yılların sana her zaman mutluluk getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kızım.

Yeni yaşın dertlerini, kederlerini unuttursun, gönlüne mutluluklar doldursun. Doğum günün kutlu olsun Kuzum.

Sağlıklı, mutlu ve güzel günleri olan nice yaşlara canım kızım. Doğum günün kutlu olsun Seni çok seviyoruz.

Prensesimin doğum günü kutlu olsun. Sağlık, başarı, mutluluk ve sevgi hep onunla olsun.

Uçurumun kenarında olsan bile, sırf hayata gıcıklık olsun diye gül. Mutlu seneler biricik kızım.

Dünyaya bana gönderilmiş meleğimin bugün doğum günü, canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Benim sırdaşım, dizi yoldaşım, gün hazırlıklarımı yapan canım kızımın doğum günü kutlu olsun. Seni çok özledim gelmeni dört gözle bekliyorum.

Çok sevdiğim canıma kucak dolusu sevgilerimi sunarım. Nice senelere canım kızım.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel kızım.

Allah’ım seni hayırlı bir evlat yapsın. Dünyadaki hayırlı işlerle uğraşmak nasip etsin. En güzel gününü mübarek etsin.

Sen benim hayata gülümseyerek bakan gözlerimsin, bakınca umut saçan düşlerimsin. İyi ki varsın canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Prensesim Allah’ım o gülen yüzünün hiçbir zaman soldurmasın, sağlıklı, başarılı ve güzel bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun Prensesim.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir dilek dile. Nice mutlu senelere bir tanecik kızım.

Allah’ım seni oralarda korusun. Melekler her zaman yoldaşın olsun. En mutlu günün doğum günün kutlu olsun.

Dileğim Allahtan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara biricik kızım.

Sen hayırlı bir evlat olmakla benim güldürdün yüzümü, Yüce Mevla’mdan güldürsün senin yüzünü. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Anlamlı ve Değerli Doğum Günü Mesajlar

Sen kaç yaşında olursan ol biz seni hep böyle seveceğiz. Sen bizim her şeyimizsin. Beraberce nice mutlu senelere canım kızım.

Bak sen benim doğum günümü unuttun ama ben senin doğum gününü unutmadım. Benim cimcimemin doğum günü kutlu olsun.

Kızıma doğum günü mesajının en güzeli onu çok sevdiğimi söyleyeceğim bu mesaj olacak. Canım kızım seni çok seviyorum ve çok özledim. Doğum günün kutlu olsun.

Önce can sonra canan derlerdi o insanın kızı olana kadarmış. Kızı olduktan sonra önce canan sonra can oluyor. Canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Yeni yaşın hayırlı olsun kızım.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Nice mutlu yıllara birtanecik kızım.

Doğum günün birlikte göreceğimiz güzel günlere açılan bir kapı olsun. Nice senelere birtanecik kızım.

Kalbindeki güzellik ve iyilik hayatına yansısın. Tüm güzellikler hep seni bulsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin için özel bir gün, her günün bugün gibi özel olması dileğiyle. Doğum gününü kutlarım biricik kızım.

Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum günün huzurla dolsun birtanecik kızım.

Doğduğun gün bana ne büyük mutluluğu verdin. Kendime iyi ki böyle bir kızım var dedim. Doğum günün kutlu olsun mutluluk kaynağı kızım.

Senin ne kadar iyi biri olduğunu herkes bilemez. Böyle dünyalar tatlısı evlat herkese nasip olmaz. Canım kızım hayatıma mutluluk verdin iyi ki doğdun ve iyi ki benim kızımsın.

Kızıma Doğum Günü Kutlama Mesajları

Bir gün değil her gün mutlu olman dileklerimle. Beraberce nice mutlu senelere bir tanecik kızım.

Yeni yaşının sana her zamankinden daha çok mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Nice yıllara canım kızım.

Seni ne kadar özledim kızım bir bilsen. Sen gittin benim gözlerim hala seni arıyor, geleceğin günleri sayıyor. Doğum günün kutlu olsun gül Kızım.

Üzme kendini ve yeni yılında iyi bir ilerleme kat etmek için sürekli pozitif ol. Çünkü senden başka bir sen daha yok bu dünyada. Doğum günün kutlu olsun birtanecik kızım.

Sen benim ana kuzusu, güzeller güzeli biricik kızımsın, sen benim hiç büyümeyen akıllı bebeğimsin. Doğum günün kutlu olsun Bitanem.

Benim mavi gözlümün bugün doğum günüymüş. Canımın bugün en güzel günü, bugün onun dileklerinin hepsinin gerçek olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun kızım.

Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. O gülen yüzün hep gülsün, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Mutlu ve mesut bir geleceğin olsun, gülen yüzünden gülümsemen eksik olmasın. Prensesimin doğum günü kutlu olsun.

Şu hayatta ayakta duracak halim yokken, hayatta duracak nedenlerim var. Ben anneyim benim canım kızım var. Doğum günün kutlu olsun canım kızım.

Gönüllerimizde hiç yerin eksik olmazken yanımızda olman ne de güzel. Beraberce nice mutlu yaşlara canım kızım.

Uzun Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Allah herkesin kalbine göre verir diye bir söz vardır. Evet, aynen öyle Allah’ta senin kalbine göre vermiş. Nice mutlu senelere canım kızım.

Canım kızım seni iyi ki doğurmuşum, sen benim dünyadaki uğurum, bu hayata tutunma sebebimsin. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun Meleğim.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Hep birlikte nice senelere bir tanecik kızım.

Ne gül, ne menekşe, ne lale, ne sümbül hiçbir çiçek benim kızım kadar güzel kokamaz. Güzel kızımın doğum günü kutlu olsun.

Uzun zamandır bu kadar yalnız kalmamıştım kızım. Sen gidince ev bomboş kaldı. Seni çok özledik. Doğum günün kutlu olsun güzel kızım.

Seni çok sevdiğimi ve bu mutlu gününde yanında olamasam da kalbimde olduğunu hep bil olur mu? Birlikte nice mutlu yıllara canım kızım.

Bugün senin doğum günün, sana ömrün boyunca sevdiklerinle birlikte mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum. Yeni yaşın kutlu olsun canım kızım.

Bir yaş eskittin yeni yaşın mutlu ve huzurlu olsun. Doğum gününde dilediğin dileklerin gerçek olsun. Kızımın doğum günü kutlu olsun.

Prenses ne oldu hani ben yaşlanmayacağım anne sen yaşlanacaksın ama ben hep genç kalacağım diyordun. Bak bir yaşına daha girdin. Sen ne kadar büyürsen büyü her zaman benim minicik bebeğim olacaksın. Bebeğimin doğum günü kutlu olsun.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Beraberce nice mutlu yaşlara canım kızım.

Heyecanla izlediğimiz dizilerin şimdi hiç tadı yok, evimizin de sensiz hiç tadı yok. Benim tadım tuzum senmişsin canım kızım seni çok özledim. Doğum gününü kutlar sana derslerinde başarı ve hayatında mutluluklar dilerim.

Dilerim ki bahar ayaklarının önüne aksın, gözlerinin ucunda yıldızlar parıldasın, hafif esen rüzgârlar ise sana olan sevgimi kulağına fısıldasın. Nice mutlu yaşlara bir tanecik kızım.

Nice yaşlarınla birlikte başarılı, sağlıklı, huzurlu ve çok mutlu ol. Sevdiklerin yanından hiç eksik olmasın. Mutlu yıllar canım kızım.

Kızıma Uzun ve Anlamlı Doğum Günü tebrik Mesajı

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Doğum günün huzurla dolsun biricik kızım.

Benim güzeller güzeli kızım doğum günün kutlu olsun. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. O gülen yüzün hep gülsün, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Nice mutlu yıllara

Yeni yaşında bedenin tığ gibi olsun, ye ye kilo almayasın, güzelliğin ile herkesi kıskandırasın, dünyanın en mutlu insanı sen olasın. Prensesimin doğum günü kutlu olsun.

Sen benim aldığım nefesim, yarına umutla bakma sebebim, en güzel hayallerim oldun melek kızım. Seni çok seviyorum Meleğim doğum günün kutlu olsun.

En güzel yaşlarda buluşmak dileğiyle. Yeni yaşın sana hayatın bütün güzellikleriyle birlikte gelsin. Hep birlikte nice yıllara canım kızım.

Yeni yaşın kutlu olsun. Bulaşıktan, cam silmeden, ev süpürmeden uzak bir yaşın olsun. Sen tatil yap bütün işleri annen yapsın. Güzel kızımın doğum günü kutlu olsun.

Benim minik cimcimem büyüdü ve yetişkin bir kız oldu ama sen otuz yaşında da olsan benim güzel küçük bebeğimsin. Güzel kızımın doğum günü kutlu olsun.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın, sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın, mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün mutlulukla dolsun bir tanecik kızım.

Harika bir yıldı demeyi pek sevmeyiz. Çünkü daima ileriye bakmayı hedefleriz. Senin hedefinin de geleceğin güzellikleri olmasını diliyorum. Birlikte nice mutlu senelere biricik kızım.

Lütfen dikkat bu mesaj anneden dünya tatlısına gönderilmiştir ve aşırı miktarda sevgi içermektedir. Mesajı okurken sevgi komasına girebilirsiniz. Bu mesaj annesinin güzeller güzeli kızının doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir. (Bir kullanımlıktır.)

Bu dünyada sonu mutlu biten masallar yok, ama mutlu yaşanabilen hayatlar var. Yeni yaşında mutluluğun hayatına egemen olmasını dilerim. Birlikte nice mutlu senelere biricik kızım.

Söylediğin tek bir kelime hayatını, yaptığın tek bir hareket kararını, karşına çıkan tek bir insan kaderini değiştirebilir. Önemli olan kendin olarak kalabilmektir! Birlikte nice mutlu yaşlara biricik kızım.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir