© 2023 Edebiyat Bölümü - Tüm Hakları Saklıdır.

Çok Güzel Sözler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İyi Geceler Mesajları
  4. »
  5. Romantik İyi Geceler Mesajı

Romantik İyi Geceler Mesajı

Edebiyat Bölümü Edebiyat Bölümü - - 4 dk okuma süresi
5413 0
Romantik-İyi-Geceler-Mesajı

Romantik bir iyi geceler mesajı göndererek aşkınıza güzel duygular hissettirebilirsiniz. Sayfamızda sevgiliye en güzel iyi geceler mesajlarını derledik. Beğendiğiniz en güzel iyi geceler mesajını ister sosyal medya hesabınızda paylaşabilir, instagram hesabınızda hikayenizde bir fotoğrafınızla paylaşarak onu etikeyleyebilir yada whatsapp ile ona mesaj gönderebilirsiniz. En güzel iyi geceler mesajların dan oluşan sözlere eklemek istediğiniz güzel iyi geceler mesajlarını yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Romantik İyi Geceler Mesajı

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Her gecenin bir sabahı elbette var. Güneş yeniden doğacak bizim için. Sonsuz kere doğacak… İyi gecelerimiz olsun bir tanem.

Şimdi ne de güzel uyuyorsundur. Kim bilir neler görüyorsun rüyanda sana, bana dair. Seni seviyorum sevgilim.

Seninle iyi güne de, kötü güne de varım. Sen hayatımda olduğun sürece her türlü zorluğu aşarım. Seni çok seviyorum sevgilim, iyi doğdun…

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

Hatırla sevgilim! Aklımdasın, yüreğimdesin, sözümdesin, fikrimdesin, duamdasın, hayalimdesin. İyi geceler canım.

Az kaldı kavuşmaya, az kaldı o güzel yarınlarımıza. Beni hiç bırakmadığın için yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgilim. İyi ki varsın.

Yıldızlarda aradım gözlerini. Ay yansıdı birden yüzüme. Nerede hayal ediyorsam orada oluyor varlığın. Seni sevmek geliyor içimden her saniye. Uykumda, uyanıklığımda… İyi geceler sevdiğim.

Aşkıma Romantik İyi Geceler Mesajı

Şimdi sessizce dokunsam o ipek saçlarına. Seni uyandırmadan dokunsam yüzüne, yanı başına uzanıversem öylece savunmasızca… İnan çok özledim sevgilim seni.

İyi geceler sevdiğim kadın. Yıldızlar kadar parlak gözlerinden bakıyorum uykuya bile.

Gözümdeki son ışık kırıntısıyla seni ne kadar çok sevdiğimi yazmak istedim. İyi ki varsın sevgilim ve iyi ki yanımdasın. Seni çok ama çok seviyorum.

Her gecenin bir sabahı vardır ya, heh işte o sabahlar en çok ben mutlu oluyorum. Her sabah seni göreceğim için mutluluktan çoğu gece uyuyamıyorum.

Beni ısıtan yorganım değil, seni hissetmemdir. Aynısını senin de hissettiğine inanıyorum sevgilim. İyi ve sıcak uykular.

Yalansız sevdik birbirimizi, sadece sen ve ben. Her anımızda yan yana olmayı tercih ettik. Her anımızda ellerimizi bırakmadık. Her anımızda bağıra bağıra söyledik sevgilimizi. İyi ki varsın sevgili.

Kapat gözlerini sessizce ve beni yanında hisset. Az kaldı bu hasretin bitmesine… Sonrası mutluluk, sonrası saadet. Seni çok seviyorum bebeğim.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında… Ne tattı uyursun sen şimdi… Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz… Adını can koydum seni canıma koydum… İyi uykular.

Bir gün hayatına biri girer ve günaydın mesajı atmadığı zaman uyanmak, iyi geceler mesajı atmadığı zaman uyumak zorlaşır

Geçici bu mesafeler, geçici bu ayrılık. Gün gelecek hiç ayrılmayacağız, uyurken bile ellerin ellerimde olacak. Az kaldı sevgilim, az kaldı kavuşmaya.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir