© 2023 Edebiyat Bölümü - Tüm Hakları Saklıdır.

Çok Güzel Sözler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Asker Sözleri
  4. »
  5. Asker Abime Güzel Sözler

Asker Abime Güzel Sözler

BilgiN BilgiN - - 7 dk okuma süresi
28271 0
Asker-Abime-Güzel-Sözler

Asker Abime Güzel Sözleri, Askere giden abinize en güzel sözleri söylemeniz için sayfamızda bir birinden değerli sözleri derledik. Askerde Vatani görevini yerine getiren abinize mutlu olacağı birbirinden güzel sözleri ister sosyal medya hesaplarından yada ileti gönderi olarak paylaşabilirsiniz.

Asker Abime Güzel Sözler

Fırtınalı günlerde benim alabora olmamı önledin. Sen benim her zaman sığınacak en güvenli limanım oldun. Seni çok özledim aslan abim.

Her insanın bir abisi olmalı güven veren, güven kokan ve insanın bir abisi olmalı senin gibi iyi kalpli insan olan.

Hayatın acımasız ve korumasız olduğunu sen askere gidince anladım abim. Meğer sen benim en büyük koruyucummuşsun. Seni çok özledim benim yakışıklılar yakışıklısı abim.

Benim güzel abime olsun en güzel kelam, ondan bana gelecek en güzel hediyedir bir selam.

Abim için güzel sözler yazayım dedim, ama abim kadar güzel söz bulamadım. Benim abim kelimeler, cümleler ile anlatılamayacak kadar güzeldir.

İcra edilmesi ve sürdürülmesi en zor olan sanat kardeşlik sanatıdır. Biz ağabeyimle birlikte bu sanatı çok iyi yapıyoruz çünkü o benim en büyük sanatçım.

Sen üniversiteyi kazanıp gidince ben çok kızmıştım. Şimdi askere gidiyorsun abim.  Seni çok seviyorum canım abim.

Benim abim abilerin en güzeli ve en iyisidir. Kimse benim abimle abisini yarıştırmaya kalkmasın sonra büyük bir hezimet yaşar.

Uzun Anlamlı Asker Abim İçin Güzel Söz

Elime verdiler kırılmış bir kalem, eski bir defter, abime yazayım dedim çektiğim bitmez tükenmez dertler, sayfalarım bitti, bitmedi zalim dertler, abim yanımda olsaydı çabucak biterdi bu dertler.

Canım abim sen benim için dünyadaki en değerli varlıklardan daha değerlisin. Senin için en güzel olan her şeyi yapmak isterdim ama şimdilik seni çok sevdiğimi söylemekten başka bir şey gelmiyor elimden. Seni çok özledim abim.

Abi ve kardeş bir ağaç gibidirler. Birisi yaprak ise diğeri daldır. Birinin yüreği yandığı zaman diğerinin ki de yanar, birisi güldüğü zaman diğeri de güler. Seninle gülmek için can atıyorum çabuk gel abim.

Arkadaşlarım senin gibi bir abim olduğu için beni çok şanslı görüyorlar ve beni çok kıskanıyorlar. Evet abi kıskanmakta Haklılar Çünkü benim iyi kalpli bir abim var.

Annem bana kızdığı vaki göğsünü annemin önüne bir siper edip beni korudun. Ben senin gibi bir abim şemsiyesinin altında büyüdüm. Seni bir gün değil her zaman seveceğim canım abim.

Ayağım takılıp ne zaman yere düşsem abim aklıma gelir, çünkü benim abim yanımdayken ben hiçbir zaman yere düşmedim. Her zaman o benim elimden tutanım olmuştur güzel abim seni çok özledim çok seviyorum.

Benim için yaptıkların için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Şimdi askerde vatani görevini yapıyorsun. Sen benim en çok sevdiğim canım abimsin seni her zaman seveceğim abiciğim.

Abi demek evde baba olmadığı zaman baba olmak, anne olmadığı zaman anne olmaktır ve abi demek her zaman kardeşini koruyan gözeten olmak demektir. Canım abim seni seviyorum.

Senin gibi bir abim olduğu için ne kadar gurur ve mutluluk duysam azdır. Seni ne kadar sevdiğimi sözlerle anlatmak yetersiz kalır. Beni her zaman sevdin, korudun ve güvende hissettirdiğin için binlerce kez teşekkürler. Seni çok seviyorum canım abim

Geçmişe dönük anılarıma baktığımda abimle geçirdiğimiz güzel günleri hatırlıyorum. Oynadığımız oyunda kazanan hep ben oluyordum kaybeden ise abim oluyordu. Şimdi çok daha iyi anlıyorum ki kazanan ben değil senmişsin güzel abim.

Abiye En Güzel Asker Mesajları

Bir baba gibi bana her zaman nasihatler verdin, yanlış yaptığımda elimden tutup doğruyu gösterdin, ben seni kızdırsam bile sen beni her zaman sevdin. Bende seni çok seviyorum abiciğim.

Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik. Seni her zaman seveceğim, sen her zaman benim yüreğimde olacaksın Abim.

Babam bana kızdığı vakit baba sen dur ben onu döverim deyip bana vururken bile kendi eline vururdun. Sen bana kalkan elleri hep en iyi kalkan oldun. Seni çok özledim abim.

Ben kendimi dünyanın en şanslı insanı sayıyorum, benim senin gibi bir abim olduğu için seninle gurur duyuyorum, bu hayatta ben seninle mutlu oluyorum. Abim seni seviyorum.

Başımın her sıkıştığında sen benim yanımdasın. Sen benim uzaklarda da olsa bir baba gibi koruyanımsın. Seni üzüp kırsam bile bana kollarını açıp kucaklayan Canım Abimsin.

Canım abim Sen her zaman benim koruyucum elimden tutanım oldun sen kimsenin bana destek olmadığı bir zamanda en büyük destekçim oldum Seni çok seviyorum abiciğim.

Çok özledim be abim. Seninle birlikte didişmeyi, televizyon kumandası savaşı yapmayı, birlikte rakip takımın taraftarları gibi maç izlemeyi çok özledim.

Çocukluğumun en güçlü kahramanı, gençliğimin iyilik timsali abim. Sen benim hayatımın her döneminde örnek aldığım mükemmel bir insan oldun.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir