© 2023 Edebiyat Bölümü - Tüm Hakları Saklıdır.

Çok Güzel Sözler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Anne Sözleri
  4. »
  5. Anne’den Asker Oğluna Güzel Sözler

Anne’den Asker Oğluna Güzel Sözler

BilgiN BilgiN - - 7 dk okuma süresi
70595 0
Anneden-Asker-Oğluna-Güzel-Anlamlı-Mesajlar

Asker Oğluma Anlamlı Mesajlar, Canım Oğluma En Güzel Asker Sözleri, Aslan Evladıma Askerlik Mesajları gibi başlıklarda derlediğimiz en güzel sözleri ve mesajları bulabileceğiniz Asker Oğluma Güzel Sözler sayfamızda beğendiğiniz söz ve mesajları oğlunuza mesaj olarak gönderebilir yada sosyal medya hesabınızdan paylaşabilirsiniz.

Anne’den Asker Oğluna En Güzel Mesajlar

Her sevdanın karşılığı olmaz, bu sevdada bir beklenti olmaz, bu sevda yıllar geçse de unutulmaz. Aynı benim oğluma duyduğum ölümsüz sevdam gibi.

Yakışıklım akşama geç kalma en sevdiğin yemeklerden yaptım. Ve sana olan hasretimi fırında yaktım. Askerden geliyorsun diye çok mutluyum. Dört gözle yollarını bekliyorum.

Sen benim kalbimdeki heyecan, rüyalarımdaki beyaz atlı prensim, sen benim uzaklarda da olsan yanımdaymış gibi sevdiğim can oğlumsun.

Senin saçının bir teline zarar gelse benim kalbim ağrır, senin gözlerinden bir damla yaş aksa, benim gözlerim çağlayan olur akar.

Benim iyi kalpli çok sevdiğim oğlum, sen ne kadar uzakta olsan da yine çok seviyorum. Senin her gününü ayrı ayrı düşünüyorum. Allah’ım seni kötülerden, belalardan uzak etsin. Hayatında her zaman iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin. Sen saf temiz ve iyi kalpli birisin. Hayatta da karşına her zaman senin gibi insanlar çıkarsın. Askerlik görevinde başarılar dilerim. Seni çok özledim.

Sen bizlerden çok uzaklara gittin ama sen orada hiç yalnız değilsin asker oğlum bizim kalbimiz her zaman seninle, uzakta olsa, yakında olsa hiç fark etmez. Sen çok özledik.

Senin gibi evladı olmayan evlat sevgisini bilemez, senin gibi bir evlat böyle kolay kolay dünyaya gelmez. Seni seven insan hiçbir zaman pişman olmaz. Sen benim biricik oğlumsun.

Asker oğluma güzel sözler yazmam için ona sevgimi anlatacak kelimeler yetersiz, cümleler çaresiz kalır. Benim oğluma sevgim sözlerle zor anlatılır.

Asker Oğluma Özledim Mesajları

Rabbim her zaman seni korusun, sıkıntılı zamanlarında gönlünden huzurun eksik olmasın, her zaman sağlıklı ve mutlu bir yaşamın olsun. Seni özledim canım oğlum.

Ben her anımı seninle yaşıyorum, buralara döneceğin günleri sayıyorum. Seni çok seviyorum.

Sen bizi her zaman mutlu ettin ve güldürdün, Allah’ımda seni her zaman güldürsün ve mutlu etsin. Sen iyi ki benim oğlumsun. Canım oğlum seni çok ama çok özledim.

Evlat candan öte bir canmış. Oğlu olmayan bunu anlamazmış. Oğlu annesinden çok uzaklarda olsa da annesi onu her zaman severmiş.

Yavrum mutlu olmak için bir sebep bekleme, mutluluk sana gelmiyorsa sen ona git, eğer senden kaçıyorsa onu kovala. Her zaman mutlu ve sağlıklı olman dileğiyle mutlu yıllar.

Bebek iken seni seviyordum ama şimdi seni çok daha fazla seviyor ve özlüyorum. Sen benim karanlık gecelerde yolumu aydınlatan ışığım, umutsuz dünyamda hayata tutunuşumsun. Sen benim yakışıklı iyi kalpli asker oğlumsun seni çok özledim.

Senin özleminle yanan bir annen var, hadi fazla bekletme kadını, gel de dindir bu özlemini.

Sen annene, babana ve ailene karşı saygılı bir evlat oldun. Dileğim bundan sonra daha mutlu olman. Askerlik görevini sağ salim bitirip kavuşmamızdır.

Bir erkek evlada sahip olmanın mutluluğunu herkes bilmez, senin gibi bir evlat her zaman dünyaya gelmez. Sen benim yaşamama sebebimsin canım oğlum.

Bana gönderdiğin çiçekler için çok teşekkür ederim ama şunu unutma canım oğlum. Hiçbir çiçek bana senin kokun kadar güzel kokmaz.

Bazen hayattan bıkarsın, yorulursun umudunu yitirmeye başlarsın. Sonra asker oğlun aklına gelir hiçbir şey olmamış gibi yeniden sarılırsın yaşamaya.

Doğduğun gün bizi çok mutlu etmiştin, şimdi bizi bu başarınla daha da gururlandırdın, sen bizim gurur kaynağımız canım oğlumuzsun. Askerlik görevini bitirip kavuşmayı dört gözle bekliyorum.

Benim gönlümün ilkleri, hayatımın son neferi canım oğlum seni çok seviyorum. Seni çok özledim.

Asker Oğluma Anlamlı Mesajlar

Şu dünyadaki en değerli varlığımsın, yaşamamın kaynağı neşelerimin mutluluk kaynağısın, sen benim iyi kalpli canım evladımsın.

Doğduğun gün dün gibi aklımda, o ilk kokun hala hafızamda, sen benim hiçbir zaman büyümeyen canım oğlumsun askerliğin çabuk bitmesi ve tez kavuşmamızı dilerim.

Ben seninle bir gün değil, her gün gurur duydum ve ben senin gibi bir oğlum olduğu için Allah’ıma hep şükrettim. Yüce Mevlam seni korusun canım oğlum.

Canım oğlum sen benim güldüğümde yüzümdeki gülümsemem, uzaklara daldığımda en güzel hayalim, yarına umutla bakışımsın. Allah’ım seni bize tez kavuştursun. Seni çok özledim.

Vazgeçilmeyecek bir sevda varsa o da annelerin oğluna olan sevdalarıdır.

Canım oğlum bugüne kadar sen hep yüzümüzü güldürdün. Yüce Mevla’mda ömrün boyunca senin yüzünü güldürsün. Seni çok özledim canım oğlum.

Daha dün gibi aklımda dünyaya geldiğin, sen ne zaman büyüdün kocaman adam oldun askere gittin anlayamadım. Sen ne kadar büyürsen büyü benim koca bebeğim sin.

Benim haylazım, dur oğlum dediğimde durmazım, her şeyimde oğlum olmazsa olmazım canım evladım. Seni çok özledim.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir