© 2023 Edebiyat Bölümü - Tüm Hakları Saklıdır.

Çok Güzel Sözler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Tarihi Sözler
  4. »
  5. 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

BilgiN BilgiN - - 8 dk okuma süresi
25271 0
30-Ağustos-Zafer-Bayramı-Mesajları-ve-Kutlama-Sözleri

Takvim yaprakları 30 Ağustos 1922 işaret ettiği gün Dumlupınar’dan Mustafa Kemal ATATÜRK’ün başkomutanlığında büyük bir zaferle sonuçlanan Büyük Taaruz’u anmak için kutlanan resmi ve ulusan bayramımızdır. Her yıl coşku ve büyük heyecanla kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajlarını sayfamızda derledik. En beğendiğiniz sözleri ister sosyal medya hesaplarınız dan paylaşabilir bu kutlu zaferin coşkusunu sizde sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.

En Anlamlı Zafer Bayramı Mesjaları

Dünü silemeyiz. Ama yarını, Yazabiliriz. 30 Ağustos Zafer Bayram’ımız Kutlu ve Mutlu Olsun. Ne Mutlu Türk’üm Diyene.

Tanrı Dağından Nur Dağına uzanan bu kutsal yolda mübarek kanlarıyla Bedir’den Çanakkale’ye kadar iman ve hürriyet aşkıyla yaşayan milletimin Zafer Bayramı kutlu olsun.

Türk milleti istiklalsiz yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır. Mustafa Kemal ATATÜRK

Gururla! Minnetle! Sonsuz Sevgi ve Saygı ile! 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.

Büyük işleri yalnız Büyük milletler yapar! 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Zafer, Zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyebilenindir. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

Tarih boyunca destanlar yazan aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Türk Bayrağını Şeref, Vatan Toprağını Namus kabul edenlerin 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun.

Aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Ne mutlu Türk’üm diyene!

Dünyada Türk ordusu gibi başka bir ordu yoktur. Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Biz Türkler, tarih boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.

Bize armağan ettiğin özgürlük ve bağımsızlığı herkese ve her şeye rağmen koruyacağız. Asaletinin gölgesinde ve izindeyiz. Saygı ve minnetle…

Gücümüzü, inancımızı, cesaretimizi bir kez daha kanıtladığımız, 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun…

Tuna Nehrinin serin kıyılarında aldığı abdestin namazını Afikanın kızgın çöllerinde eda eden bir milletin çocukları olarak 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarım.

30 Ağustos Zafer Bayramı Zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise Başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyebilenindir.

Anadolu zaferi tarih arasında bir millet tarafından tamamen benimsenen bir fikrin ne kadar kadir ve ne kadar muhyi bir kuvvet olduğunun en güzel misali olarak kalacaktır.

Vatan toprağı mukaddestir. Vazgeçilemez. Nice zaferlere inşallah. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Zafer Sözleri ve Muhteşem Mesajlar

Milletimiz davranışlarında ve gayretlerinde sarsılmaz bir bütünlük gösterdiği için başarılı olmuştur. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

Kahraman Türk Milleti 30 Ağustos zaferimiz kutlu olsun.

Zaferlerle dolu Türk tarihinde bu yıl 97. yıldönümünü kutladığımız 30 Ağustos 1922 Çanakkale’den Sakarya’ya uzanan kahramanlık destanının Zaferle taçlandırıldığı tarihtir.

Türkiye Orduları bir devir kapatmıştır. Şimdi mazlum ve tutsak devletler ve uluslar artık vazgeçilmez bir reçeteye sahiptirler. Mustafa Kemalin utkusu Dünya için özgürlük ve bağımsızlık sancağıdır.

Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz Cumhuriyeti biz kurduk, onu ila ve idame edecek sizsiniz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.

Onurlu insanların yaşadığı en büyük mutluluktur Türk’üm diyebilmek. Bu onura ulaşmış tüm insanların 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun.

Harp zaruri ve hayati olmalıdır. Hayatı millet tehlikeye maruz kalmayınca harp bir cinayettir. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

Hakiki zafer muharebe meydanlarından muvaffak olmak değil asıl zaferdeki muvaffakiyetlerin menabilni kuvvetlendirmek milleti yükseltmektir.

Dualar sana Atatürk, sevgiler sana, saygılar sana. Nur içinde uyu! Allah senden ve askerlerinden razı olsun! Bize senin yolunda yürümeyi nasip eden yüce Allah’a hamdolsun!

Geçmişimizle gurur duyuyoruz. Kurtuluş Savaşının kıvılcımını yakan 10 Ağustos Anafartalar Zaferi 30 Ağustos’a giden bir yoldur. Kutlu olsun…

30 Ağustos ruhuyla Atatürk’ün ufkuyla yarınlara yürü Türkiye 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun.

30 Ağustos 1922 Türkiye’de emperyalizmin yenildiği tarihtir. Tüm vatanseverlerin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun!

Bu güzel günde Atatürk’ü saygıyla anıyor kahraman şehitlerimizi unutmuyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Türk Neferi kaçmaz kaçmak nedir bilmez. Eğer Türk Neferinin kaçtığını görmüşseniz derhal kabul etmelidir ki onun başında bulunan en büyük kumandan kaçmıştır. ATATÜRK

Mustafa Kemal Atatürk’ü ve kahraman silah arkadaşlarını minnet ve saygıyla anıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Bence bir millette şerefin haysiyetin namusun ve insanlığın vücut ve beka bulabilmesi mutlaka o milletin hürriyet ve istiklâline sahip olmasıyla kaimdir.

Uzun Anlamlı Zafer Bayramı Mesajları

“Biz Türkler tarih boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz.” Mustafa Kemal Atatürk 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!

Memleketimizi esir etmek isteyen düşmanları behemehal mağlûp edeceğimize dair olan emniyet ve itimadım bir dakika olsun sarsılmamıştır. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

“Uçurum kenarında yıkık bir ülke. Türlü düşmanlarla kanlı boğuşmalar. Yıllarca süren savaş ve Anadolu’nun yiğit evlatları…” Başta Başbuğumuz M. K. ATATÜRK olmak üzere, tüm kahramanlarımıza saygı, vefa ve dua ile…

Bu vatan sınırlarının cetvelle çizilmeyeceğini dünyaya gösteren Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bütün vatanseverlerimize minnettarız. 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.

Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Devletimizin kurucusu, Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, bu topraklar için canını hiçe sayan tüm Kahraman Türk evlatlarını saygı, vefa ve dua ile anıyoruz.

Milli Kurtuluş Savaşı’mızı tarihte eşi benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandıran, her aşaması vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu 30 Ağustos Zaferi’nin yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, büyük bir gurur ve coşkuyla kutlamak dileğiyle.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir