© 2023 Edebiyat Bölümü - Tüm Hakları Saklıdır.

Çok Güzel Sözler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Komik Sözler
  4. »
  5. 1 Nisan Dünya Mizah ve Şaka Günü Sözleri ve Şakaları

1 Nisan Dünya Mizah ve Şaka Günü Sözleri ve Şakaları

BilgiN BilgiN - - 2 dk okuma süresi
4308 0
1 Nisan Sözleri

Takvimlerden 1 Nisan olunca yakın arkadaşlar, sevgililer, eş dost birbirine güzel bir şaka yapmak ve bu günü şakasız geçirmemek isterler. Sayfamızda 1 Nisan ile ilgili en güzel sözleri ve yapılmış şakaları derledik. Beğendiğiniz sözleri sosyal medya hesaplarınız dan paylaşabilirsiniz.

Günaydın mesajları İçin tıklayınız…

Romantik İyi Geceler mesajları için tıklayınız…

Mevlana Sözleri için tıklayınız…

1 Nisan Şaka Sözleri

Nisan 1’e gerek yok, herşey şaka gibi zaten.

Nisan-1-Sözleri

Not : Sinirli ve duyarlı insanlara şaka yaparken lütfen dikkatli olun

1 Nisan Mizah Günü Yapabileceğiniz Şakalar

SICAK ÇAY BARDAĞI

Az bilinen bir sakadır bu. Masada oturuyorsunuzdur. Bir bardak cay ya da su gelmiştir. Yoksa gidip alin gelmesini beklemeyin. Kurbana denir ki iki başparmağını masanın kenarına koyacaksın ben de bardağı iki parmağının üstüne koyacağım hadi bakalım devirmeden alabilecekmişsin. Tamam demesi için değişik gaz vermeler de yapılabilir. Bardağı koyun o biraz uğraşacak ve alamayacak hadi çek sunu diyecek. Siz ise tabi ki çekmeyeceksiniz, çekip gideceksiniz o ise çırpınıp duracak.

PÖRTLEYEN MANDALİN

Mandalina altından para büyüklüğünde küçük bir kapak açılır. Kapak daha sonra yerine yerleştirileceği için dikkatli kesilmelidir. Bu delikten içerideki etli meyve kısmi çay kasığı yâda başka bir şey yardımıyla itinayla çıkarılır. İçerideki boşluğa mayonez, reçel ya da un gibi şeyler doldurulur. Kapak uygun bir şekilde yapıştırılır.(Belli olmayacak şekilde turuncu bir iplikle bir kaç yerden dikilebilir). Kurban mandalinayı soymak için eliyle bir basınç uygular bu basınç meyveyi pörtletip içini dışına çıkarır.

Komik Sözler

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir