© 2023 Edebiyat Bölümü - Tüm Hakları Saklıdır.

Çok Güzel Sözler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Anne Sözleri
  4. »
  5. Anneye Duygusal Doğum Günü Mesajı

Anneye Duygusal Doğum Günü Mesajı

Edebiyat Bölümü Edebiyat Bölümü - - 6 dk okuma süresi
3459 0
Anneme-Doğum-Günü-Mesajları-Duygusal

Annenize söylenecek en güzel duygusal doğum günü mesajlarını sizler için derledik. Annenizin doğum gününde ona hazırladığınız doğum günü sürprizinde ona duygusal doğum günü mesajları ile süsleyerek Annenizin doğum gününü duygusal anlar katabilir ve annenizi dahada mutlu edebilirsiniz. Anneye Duygusal Doğum Günü Sözlerini ister annenizin sosyal medya hesabında paylaşabilir isterseniz de ileti olarak da gönderebilirsiniz.

Anneye Duygusal Doğum Günü Mesajı

Her çocuk için annesi çok değerlidir ama sen benim için bir başka değerlisin canım annem. Seninle birlikte tüm ömrüm anlam kazandı Sen yanımda olduğun için düştüm ama hemen ayağa kalktım. Doğum günün kutlu olsun benim bir tanem.

Bana okuduğum kitapların en güzelini sorsalar, hemen sen derim annem… Sen benim her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun. Sen benim canımsın, seni çok seviyorum güzel annem.

Üzüntülerimi mutluluğa dönüştüren, canıma can katan canım annem… Ellerinden öper, doğum gününü kutlarım.

Senin sevgin her şeye değer canımın yarısı Anacığım. Bugün yanında olamasam da bu kalp hep senin için çarpar anam. İyi ki doğdun.

Senin yanında olmak ve gölgenden güç almak muhteşem bir duygu… Senin aşkınla büyümek benim en büyük şansım. Sen benim kazandığım, bana verilmiş en güzel armağansın. Seni çok seviyorum canım annem, iyi ki doğdun…

Her anne çocuğu için değerlidir ama sen benim için bir başka değerlisin canım annem. Seninle birlikte tüm ömrüm anlam kazandı Sen yanımda olduğun için düştüm ama hiç dizlerim kanamadı. Doğum günün kutlu olsun benim bir tanem.

Bu dünyada herkesin senin gibi bir annesi olmalı. Ona sımsıkı sarılabilmeli, omzunda ağlayabilmeli, dizlerine başını koyabilmeli ve kollarında güç bulabilmeli. İyi ki varsın ve iyi ki doğmuşsun canım annem.

Öyle bir yerdeyim ve karanlıktayım ki beni buradan kurtarabilecek tek kişi sensin annecim. Çaresizliğime gömülüp burada seni bekliyorum. Gel ve bana yeniden hayat ver canım annem. Doğum günün kutlu olsun nice senelere…

Anneye Uzun Anlamlı Duygusal Doğum Günü Mesjaları

Seninle birlikte öğrendim her şeyimi. Dünyaya ilk önce senin gözlerinle baktım ve orayı çok sevdim. Sen bana hep güç olduk, üzerimden gücünü hiç eksik etme canım annem. İyi ki doğdun, nice güzel senelere…

Canım annem doğum günün kutlu olsun, nice güzel senelerin olsun benim melek annem. Sen her şeyin en güzeline layıksın, gönlünden geçen her şey olsun benim bir tanem…

Sevginle dünyamı ışıtan güneşim doğum günün kutlu olsun canım annem.

Benim canım annem, sana sevgimi anlatmaya kelimeler yetmez. Canımdan çok seviyorum seni ve hayatım boyunca da seni her geçen gün artarak sevmeye devam edeceğim. Doğum günün kutlu olsun benim canım annem.

Sana kocaman bir aşkla bağlıyım canım annem. Her sene sana olan sevgim de saygım da artıyor. Her doğum gününde şükrediyorum Allah’ıma, senin çocuğun olduğum için. İyi ki varsın bir tanecik annem.

Bana hayat veren kadın, seni dünyalardan bile çok seviyorum. Senin sevgin ile dolup taşıyorum ve her güne senin verdiğin can sayesinde uyanıyorum. İyi ki varsın benim melek annem.

Benim bir tanecik annem, nasıl da mis kokarsın sen. Yanındayken dünyalar benim olur sanki ve tüm dertlerim bir anda uçup gider. Doğum günün kutlu olsun benim canım annem.

Hiç kimseye sana baktığım gibi bakamam. Hiç kimseyi seni sevdiğim gibi sevemem benim dünyalar güzeli annem. Doğum günün mutlu, sağlıklı ve sevgi dolu olsun.

Güzel gülüşüne, sıcacık yüreğine bir de yavrum deyişine ölürüm annem. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik anneciğim.

Senin o güzel ve kadife sesin bana hayat veren tek melodi oldu. Ağzından çıkan her kelime ruhumda hayat buldu. İyi ki senin çocuğun olmuşum ve iyi ki yanında büyümüşüm canım annem. Doğum günün kutlu olsun.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir