© 2023 Edebiyat Bölümü - Tüm Hakları Saklıdır.

Çok Güzel Sözler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Aile Sözleri
  4. »
  5. Anneden Kızına Güzel Sözler

Anneden Kızına Güzel Sözler

BilgiN BilgiN - - 8 dk okuma süresi
58488 0
Anneden Kızına Resimli Güzel Sözler

Bir annenin kızına söyleyebileceği en güzel sözleri sayfamızda derledik. Sayfamızda duygusal, anlamlı ve hasret dolu güzel sözleri bulabilirsiniz. Kızınıza söylemek istediğiniz afili sözlerin en güzellerini ister not olarak kızınıza iletebilir yada sosyal medya uygulamalarından ona hitaben paylaşabilirsiniz.

Anneden Kızına Altın Değerinde Güzel Sözler

Ne gül, ne menekşe, ne lale, ne sümbül hiçbir çiçek benim kızım kadar güzel kokamaz.

Sen benim hayat ışığım, yaşama sebebim oldun. Sen benim cennet kokulu hiç büyümeyecek minicik kızımsın.

Bulaşıktan, cam silmeden, ev süpürmeden uzak bir seyahatin olsun. Sen tatil yap bütün işleri annen yapsın.

Sen doğduğun gün gururlanmıştım, şimdi ise seninle gurur duyuyorum. Biricik kızım seni çok seviyorum.

Evlat aşkı dışındaki her aşk başlar ve biter ama evlada olan aşk hayatının son nefesine kadar sürer.

Kızımın ayağı takılsa yere düşse benim canım acır, kızımın bir derdi olsa benim yüreğim kanar.

Prensesler nereye giderse gitsin her zaman etrafa ışık saçarlar. Uzaklarda da olsa annesi onu her zaman çok sever.

Senin ne kadar iyi biri olduğunu herkes bilemez. Böyle dünyalar tatlısı evlat herkese nasip olmaz.

Canım kızım Allah’ım seni hayırlı bir evlat eylesin. Her zaman dünyadaki hayırlı işlerle uğraşmak nasip etsin.

Sana gelecek sıkıntı dert bana gelesin, senin bu hayatta yüzün hep gülsün. Bahtın açık, yaşamın huzurlu olsun.

Bu hayatta her zaman yüzün gülsün, ömrün huzur, mutluluk dolsun, eğer bir gün gözlerinden yaşlar gelirse o da kahkaha atmaktan olsun.

Soframızda yerin boş duruyor senin boşluğunu dolduramıyorum, sen olmadan bir damla su bile içemiyorum. Seni çok özledim güzel kızım.

Benim dünyalar kadar güzel kızım varken ben bu hayattaki her türlü zorluğa göğüs gererim.

Sen hep benim dizimin dibindeydin, şimdi oralarda tek başına dikkat et kızım. Allah’ım seni her türlü kazalardan, belalardan korusun.

Ay parçam benden uzaklarda Allah’ım yardımcın olsun, başarın daim mutluluğun ömürlük olsun.

Anneden Kızına Güzel Bir Mesaj

Sen başarınla, çalışkanlığınla herkesi kendine hayran bıraktın. Sen benim arı gibi çalışkan kızımsın.

Öyle aşklar vardır ki hiçbir karşılık beklenilmeden sevilir. Tıpkı benim kızımı, kızımın beni sevdiği gibi.

Canım kızım seni çok özledim, senden sonra uyku uyuyamaz oldum, her gün yolunu gözledim, her an her nefes alışımda ben hep seni özledim.

Seni ne kadar özledim kızım bir bilsen. Sen gittin benim gözlerim hala seni arıyor, geleceğin günleri sayıyor.

Senin canın yansa benim yüreğim kanar, senin yüzün asılsa benim canım sıkılır. Sen her zaman mutlu ol güzel kızım.

Sen benim hiçbir zaman büyümeyen, her zaman en tatlı bebeğim olarak kalacaksın. Sen canımdan öte can olacaksın.

Sen güldüğünde ben mutlu olurum, sen ağladığından ben yürekten yanarım. Sen her zaman mutlu ol, her zaman yüzün gülsün canım kızım.

Benim minik cimcimem büyüdü ve yetişkin bir kız oldu ama sen otuz yaşında da olsan benim güzel küçük bebeğimsin. Bebeğim seni çok özledim.

Lütfen dikkat bu mesaj anneden dünya tatlısına gönderilmiştir ve aşırı miktarda sevgi içermektedir. Mesajı okurken sevgi komasına girebilirsiniz.

Sana kızdığım zaman seni üzüntülü gördüğüm zaman yüreğim kanardı. Ama kızım sende beni anlarsın işte anne yüreği öyle bir şey.

Sen gidince evimizin içinde neşesi kaçtı, mutluluğu kalmadı. Senin o güzel kahkahalarını, anne diye seslenişini çok özledim kızım.

Kızıma En Değerli Güzel Sözler

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Canım kızım yolun açık olsun.

Bu mesaj dünyalar güzel prensese annesi tarafından gönderilmiştir. İçeriği sevgi ve özlem doludur. Annesi tarafından çok özlenmiştir.

Benim yüzümdeki gülümsemenin, kalbimdeki mutluluğumun tek sebebi sensin canım kızım. Seni çok özledim Bir tanem.

Sen doğduğunda seni kucağıma verdiklerinde gözlerim doldu, şimdi sen benden çok uzaklara gittin gözlerim hep seni arar oldu.

Sen doğduğun gün bizim bayramımız olmuştu. Canım kızım iyi ki varsın. Allah’ım sana sağlıklı ve huzurlu hayırlı ömürler nasip etsin.

Hayata tutunduğum umudum, düşlerim, yarınımsın, yüzümdeki tebessümün tek sahibisin, sen benim her zaman mini minnacık meleğimsin.

Kızım sen benim yüzümdeki gülümsemem, dilimdeki iki hecelik sözümsün, sen benim canım, kalbim, elim, ayağım iki gözümsün, sen benim dağlar kadar büyük özlemimsin.

Sen bu dünyaya merhaba dedin bizi çok mutlu ettin. İyi hayatımızdasın ve iyi ki bizim kızımızsın. Seni çok seven annen ve baban.

Bir anneyi en iyi kızı temsil edermiş. Çünkü anne kızını kendisi gibi yetiştirirmiş. Sen benden çok daha iyi birisin canım kızım seni çok özledim.

Merhaba kızım! Hasretim, gönül yaram, kara sevdam… Her şeyim, iki gözüm, yavrum. Uykusuzluğum, yolunu gözlediğim, her soluk alışımda özlediğim.

Seni kıskananlar orta yerinden çatlasın, sana göz etmek için söz söyleyenlerin sözleri boğazında kalsın. Allah’ım seni korusun. Seni çok seviyorum canım kızım.

Ailemizin barış elçisiydin, baban ile aramızı düzeltirdin. Ben sizin mutlu olmanızı istiyorum derdin. Bizde senin çok mutlu olmanı istiyoruz canım kızım.

Canım Kızımı Mutlu Edecek Etkili Sözler

Sen ilk gün kucağıma aldığım günkü gibi mis gibi kokuyorsun, o gün duyduğum mutluluğun bugün daha fazlasını duyuyorum, seni çok seviyorum kızım.

Sen benim hayatımın en güzel ezgileriydin, sen hayata tutunuşum, yaşama sebebimdin, neden büyüdün ki kızım hep küçük kalsaydın, dizimin dibinde dursaydın.

En güzel nağmeleriydi müziğin, ayak seslerin, anlamsız kelimeleri sıraladığın şarkılar ruhumu okşardı.. Neden büyüdün, küçük kalsaydın ya kızım, çocukluğunla ne de güzel günlerimiz vardı.

O gözlerindeki gülümseme hiçbir zaman kaybolmasın, hayatında her zaman güzel insanlar, senin kadar mükemmel insanlar olsun. Güzel günlerin olsun biricik kızım.

Senin gibi bir kızı olmayan biri asla kızı olmanın mutluluğunu bilemez. Senin gibi bir evlat herkese nasip olmaz. Sen benim hayata tutunuşum, yaşama sebebimsin. Seni çok seviyorum kızım.

En güzel kokan parfümün kokusundan daha güzel, dünyanın en güzel kokan çiçeklerinden daha güzel kokan tek şey benim kızımın kokusudur. Kokunu özledim canım kızım.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir